No i tytul blogu rozkoszny - Wiec, zapraszam do ogladniecia rzeczywistoci moimi oczami lub oczyma - jak kto woli :-
Blog > Komentarze do wpisu

zyc po drugiej stronie

Nie bylo mnie tu dlugo, jednak nie tylko tu - opuscilam, zdradzilam i znow wrocilam... Internet to taki wyrafinowany kochas, ze wciaga i kusi swoimi wspanialymi walorami. Wklada na pysk rozowe okulary i czaruje Cie mozliwosciami Instant. Wchodzisz w trans i ... przestajesz inwestowac w realne ja i 'swoje' zycie - powoli dziczejesz - takie tempe orgazmowanie non stop ;) .

Nagle sie budzisz SAM z kubkiem zimnej kawy w lapie po godzinach glupawego wpatrywania sie w bezduszna, bezmozgowa maszyne i przyzekasz sobie nigdy wiecej! Bedzie spacer, kawa z Luska...baaa chocby nawet pranie ;)

Jednak wracasz - wracasz jak ta tania dziwka po wiecej...

Dlatego tez jest i bedzie mnie tu mniej - oficjalnie ... ;)

 

 

 

wtorek, 25 maja 2010, sunyata

Polecane wpisy

Komentarze
kachasek
2010/05/28 21:44:10
święta prawda! ale dobrze że wracasz :)
u mnie jakoś tak dziwnie, że jak jestem w PL to często przenoszę się w ten ogłupiający wirtualny świat, w DE jest inaczej... nie czuję potrzeby odrywania się od rzeczywistości... ale chyba wiem czemu... ;)
-
Gość: sunyata, *.cht-bng-014.adsl.virginmedia.net
2010/05/29 11:45:22
Hehe Noo widzisz :) Teraz lato idzie - moze bedzie weselej ;) Napisze Ci priva no i wpadne dzis na Twoj Blog bo tez sie stesknilam ...
-
kachasek
2010/05/29 16:52:39
pisz pisz, ja się zbieram, co by ci maila skrobnąć i zebrać się nie mogę (bo po co smęcić ;p) ale chyba się w końcu zbiorę (że też ty musisz tak daleko mieszkać :/)
-
Gość: sunyata, *.cht-bng-014.adsl.virginmedia.net
2010/05/29 22:32:21
Juz Ci pisze!
Skopiuj CSS